Blog Post

GameX 2023 Oyun Fuarında Buluşalım .

GameX Dijital Oyun ve Eğlence Fuarı, 30 Ağustos – 2 Eylül 2023 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde!

Bölgenin en büyük oyun fuarı GameX, 30 Ağustos – 2 Eylül Tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde başlıyor .

Doğu Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgesinin (EEMEA) en büyük Uluslararası Dijital Oyun ve Eğlence Fuarı GameX, 30 Ağustos – 2 Eylül tarihlerinde İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. Her yıl 100 binin üzerinde oyunseverin katıldığı GameX’e bu yılda kaldığı yerden devam ediyor.

Bölgenin en büyük oyun fuarı GameX, 19 Mayıs'ta İstanbul'da başlıyor

Oyun sektörüne yatırım yapan marka sayısı artıyor

GameX 2022’nin katılımcıları arasında PUBG Mobile’ın yapımcısı dünya devi Tencent Games, GameOn ve Tivibu markalarıyla Türk Telekom, finansal çözümler sunan Papara, oyun içi satışlar yapan Oyunfor, blockchain teknolojileri geliştiren Funverse Games, Monster Energy, Arma Computer, Hawk Chair, Almila Oyuncu Odası, Hado ve daha birçok marka bulunuyor.

Game Factory partnerliğinde organize edilen GameX’in iş geliştirme (B2B) alanında ise Google, analitik çözümler sunan Adjust ve oyun sektöründe insan kaynağı hizmeti sağlayan Zindhu HR gibi markalar sponsor olarak yer alıyor. Ayrıca yurt dışından birçok konuşmacının katılacağı GameX iş geliştirme (B2B) alanındaki 3 günlük konferans programında; Oyun Tasarımcıları, Geliştiricileri, Yapım ve Yayıncıları Derneği (OYUNDER) de sektörün geleceğiyle ilgili bir panel düzenleyecek.

Detaylar İçin

Paylaş

Bülten İçin Abone Ol