Blog Post

İstanbul Festivali’nde Espor Heyecanı!

FinTech sektörünün lider şirketlerinden Sipay, 21 Temmuz – 6 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek İstanbul Festivali’ne sponsor oldu. Finansal teknoloji sektörüne 2018 yılının son aylarında “ödeme sistemleri alanına yenilikçi ve dinamik çözümler sunma” mottosuyla giriş yapan Sipay, esporu desteklemeye devam ediyor.

Heyecan dolu espor turnuvalarına ev sahipliği yapacak İstanbul Festivali’ne FinTech Sponsoru olan Sipay, kullanıcılarına eşsiz bir deneyim sunacak. 21 Temmuz – 6 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek Festival’de, Sipay Mobil Uygulaması’nı telefonlarına yükleyenler festival alanına sıra beklemeden girebilecek ve çoğu şeyi deneyimleme hakkına sahip olacak.

“Yarış severlere eşsiz bir deneyim yaşatacağız”

“Sipay Mobil Uygulamasını telefonlarına yükleyen kullanıcılarımıza 17 gün sürecek İstanbul Festivali’nde Sipay tarafından hazırlanan alanlarda özel avantajlar ve eğlenceler sunacağız” diyen Semih Muşabak, sözlerine şöyle devam etti: “Sipay standımızdaki e-racing köşesinde ise yarış severlere, özel olarak tasarlanmış yarış simülatörleri ile gerçek bir yarış deneyimi yaşatacağız. Burada yapılacak turnuvaların kazananlarını standımızın teras katında ağırlayarak birlikte keyifli bir konser geçireceğiz.”

Paylaş

Bülten İçin Abone Ol