Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Genel Alan Ücreti ; 1 Saat ‘ lik Ücretimiz 25

Beta Room Ücreti; 1 Saat ‘ lik Ücretimiz 35

Omega Room Ücreti; 1 Saat ‘ lik Ücretimiz 40

Alpha Room Ücreti; 1 Saat ‘ lik Ücretimiz 50

Üyelik Sistemiz Mevcuttur.

Odalarımız  Siz Değerli eSpor Oyuncuları İçin Ferah Rahat ve Geniş Olarak Tasarlanmıştır. Odalarımızı İncelemek için Lütfen Linkte Tıklayınız .
LİNK.

Üyelik Sistemine Dahil olan Tüm Arkadaşlarımız Sistemimizde Oluşan %10 Luk İndirimlerden Yaralanmaktadırlar.

İletişim ve Ulaşım İçin

White Wolves eSpor ve Oyun Merkezi, 2023 yılında kurulan ve Esenler’de resmi bir eSpor merkezi olma hedefi olan bir eSpor Merkezidir . Güncel bilgisayar sistemleri turnuva organizasyonları ve espor lisans hizmet veren bu merkez, sektöründe öncü olma hedefi doğrultusunda çalışmalarını her zaman güncel olarak sürdürmektedir. Firmanın hedef kitlesini büyütmek için çaba gösterdiği sürekli olarak yenilikleri takip ettiği ve güncel kalma çabası içerisinde hizmeti üst noktaya taşımak için gayret etmektedir .  Esenler’de eSpor öncülüğü açısından kaliteli hizmet ve güncelliğiyle öne çıkmayı hedefleyen White Wolves eSpor ve Oyun Merkezi, sektörde liderlik etmekten mutluluk duymaktadır. Ayrıca, firma eSpor alanında başarı elde etmek için çalışmalar geliştirmekte ve kendi bünyesinde eSpor hocası ve koçluğu gibi destekler sunmaktadır. Aynı zamanda çeşitli kuruluşlarla iş birlikleri ve sponsorluklar yaparak eSpor oyuncularına yardım eğitim destek ve gelişim imkanları sağlamaktadır.

Sistemimizde Hergün Kendini Güncelleyen ve otomatik Update Servisi Barındaran özel sunucumuz mevcuttur. Tüm Oyunlarımız Local Adresmizde Barındırğımız Server Sisteminden Güncellenmektedir.

Aktif Kullandığımız İnternet Sistemimiz Simetrik Metro Ethernet Yapısıdır . Tüknet Sponsorluğunda Hizmet Vermekteyiz . Düşük Ping Yüksek FPS ve No Paket Loss Diyoruz .

Aktif Olarak 

1000/50 Mbit

1000/50 Mbit

Olmak Üzere 2 Adet Toplamda  

2000/100 Mbit İnternet Hattımız Bulunmaktadır.

İşletmemizde Bulunan Tüm Tasarımlar Kendi hobimiz ile bütünleşip ortaya çıkmıştır.

Bize Yazın