Blog Post

PUBG Mobile FPS Arttırma Yöntemleri 2023

Oyun deneyimini iyileştirmek için PUBG Mobile’da FPS nasıl artırılır? Kullanabileceğiniz en iyi FPS ayarları ve daha fazlası burada!

Dünyanın en popüler battle royale oyunlarından biri olan PUBG Mobile, milyonlarca insanın favorisi olmaya devam ediyor. Oyundaki rekabet gücünüzü artırmak ve alabileceğiniz en iyi denemeyi almak için uygulayabileceğiniz bazı yöntemler var.

PUBG Mobile FPS, oyuncunun tepki verme süresini ve nişan alma yeteneğini etkileyebileceğinden kusursuz oyun deneyimine ulaşmak için kilit bir rol oynar. Oyun sürenizi en iyi şekilde değerlendirmek istiyorsanız, ancak bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız endişelenmeyin. Bu rehberimizde, PUBG Mobile FPS arttırma hakkındaki bilmeniz gereken her şeyi sizlerle paylaşıyoruz!

PUBG Mobile FPS Arttırma Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile ve diğer oyunlar için FPS arttıran programlar mevcut. Fakat tek yol üçüncü taraf uygulamalar değil. Oyuniçi en iyi FPS ayarlarını yaparak da mümkün olan en yüksek saniyedeki kare sayısını elde edebilirsiniz.

FPS, yalnızca oyun deneyiminizi iyileştirmekle kalmaz, aynı zamanda çözünürlük kalitesini ve düşük kaliteli bir akıllı telefonun, RAM’inin ve grafiklerinin performansını etkileyebilecek birçok şeyi iyileştirir. Şimdi, FPS ayarları kullanılarak PUBG Mobile FPS arttırmanın nasıl yapılacağına bakalım.

FPS Ayarları ile PUBG Mobile’da FPS Arttırma

pubg mobile fps arttırma

Oyun için en iyi FPS ayarları, düşük seviye cihazların ulaşabilecekleri maksimum kapasiteye bağlıdır. Fakat birçok profesyonel oyuncu, smooth yani pürüzsüz grafiklerde PUBG Mobile 60 FPS kullanılmasını önerir. İşte profesyonel PUBG oyunları tarafından önerilen PUBG Mobile’daki en iyi FPS ayarları:

  • Grafikler: Pürüzsüz
  • Kare Hızı: Yüksek (30FPS) veya Ultra Yüksek (60FPS)
  • Görüntü Tarzı: Renkli (Kişisel tercihe göre değişir)
  • Kenar Yumuşatma: Devre Dışı
  • Grafikleri Otomatik Ayarla: Devre Dışı

PUBG FPS Listesi:

  • Düşük: 20
  • Orta: 25
  • Yüksek: 30
  • Ultra: 40
  • Aşırı: 60

Programla PUBG Mobile FPS Arttırma

pubg mobile fps

Öncelikle güvendiğiniz ve etkili bulduğunuz bir FPS arttıran program indirdin. Uygulamanın ayarlarını arzu ettiğiniz oyun kalitesine göre ayarlayın. Fakat yüksek grafiklere ve 60 FPS’ye bağlı kalmanızı öneriyoruz.

Üçüncü taraf uygulamalar, PUBG Mobile tarafından resmi olarak onaylanmasa da, Google Play Store’dan indirilebilir. Ayrıca bazı Android telefonlarda, mobil oyun deneyimini iyileştiren performans artırıcı yerleşik uygulamalar da bulunur. PUBG Mobile FPS arttırma için kullanabileceğiniz bazı uygulamalar şunlar:

PUBG Mobile 90 FPS destekleyen telefonlar listemize göz atmayı unutmayın!

Paylaş

Bülten İçin Abone Ol